Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Narzędzia osobiste
Zaloguj
This Logo Viewlet registered to Business4 Theme
Jesteś w: Start O firmie

Profil

Głównym kierunkiem działalności ZSK Progres s.c. jest sprzedaż oprogramowania i licencji wielostanowiskowych oraz instalacje i konfiguracje oprogramowania serwerowego Microsoft, w tym w szczególności wdrażanie infrastruktury Enterprise Project Management oraz tworzenie elektronicznego obiegu dokumentów opartego na Sharepoint Server.

Posiadamy w swojej ofercie oprogramowanie czołowych producentów takich, jak:

Microsoft Borland
Symantec Corel

i wielu innych. Oprócz oprogramowania sprzedajemy również sprzęt serwerowy IBM oraz desktopowy Lenovo i Toshiba.

Nie ograniczamy się tylko do samej sprzedaży. Wykonujemy zaawansowane instalacje i wdrożenia infrastruktury informatycznej bazującej na serwerach z rodziny Windows.
Specjalizujemy się również we wdrożeniach oprogramowania do wspomagania pracy grupowej bazując na technologii Microsoft Office System.

Nowoczesny sposób zarządzania, w tym minimalizacja kosztów prowadzenia przedsiębiorstwa skłania wiele firm do zlecania obsługi infrastruktury informatycznej firmom zewnętrznym. Jako Microsoft Gold Certified Partner świadczymy usługi administrowania infrastrukturą informatyczną (czyli outsourcing administracyjny) na najwyższym poziomie.

Szczególny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo sieciowe. Instalujemy i konfigurujemy korporacyjne zabezpieczenia antywirusowe i antyspamowe autorstwa firm Symantec i GFI.

Prowadzimy podstawowe szkolenia użytkowników. Naszym klientom zawsze służymy darmowymi konsultacjami telefonicznymi.
Dla niezdecydowanych użytkowników prowadzimy bezpłatne prezentacje proponowanych rozwiązań.

Staramy się podnosić kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach organizowanych przez producentów oprogramowania i uzyskując prestiżowe tytuły i certyfikaty. Posiadamy szerokie kontakty i określoną renomę, które umożliwiają nam proponowanie klientom bardzo atrakcyjnych cen.

Akcje Dokumentu