Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Narzędzia osobiste
Zaloguj
This Logo Viewlet registered to Business4 Theme
Jesteś w: Start Info

Headline 2

Nowa wersja XE3 narzędzi developerskich Embarcadero


Na rynku dostępna jest już najnowsza wersja flagowego narzędzia developerskiego Embarcadero - RAD Studio XE3.

Embarcadero logo

RAD Studio XE3 (informacja źródłowa) - zawiera Delphi XE3, C++Builder XE3, Embarcadero Prism oraz HTML5 Builder do błyskawicznego tworzenia aplikacji Webowych i mobilnych.

Nowości:

 • Szybka droga do Windows 8
  Delphi XE3 i C++Builder XE3 korzystają z nowego interfejsu użytkownika Metropolis, umożliwiając unowocześnienie istniejących aplikacji do najnowszego stylu Windows 8. Aplikacje Metropolis można wdrażać na Windows XP, Vista, Windows 7 i 8 oraz na komputerach stacjonarnych i tabletach takich jak HP Slate czy Surface Pro.
 • Natywne, międzyplatformowe aplikacje, wspólna baza kodu
  Delphi XE3 oraz C++Builder XE3 pozwala na tworzenie aplikacji dla systemu Mac (wykorzystując między innymi możliwości nowych wyświetlaczy Retina) oraz aplikacji dla systemu Windows z jednej, wspólnej bazy kodu.
 • Wyjątkowa grafika HD/3D
  Delphi XE3 oraz C++Builder XE3 korzystają z najnowszej wersji technologii FireMonkey - FM2. Dzięki FM2 można tworzyć atrakcyjne wizualnie aplikacje dla Windows 8, Mac OS X Mountain Lion oraz urządzeń mobilnych z wykorzystaniem jednej, wspólnej bazy kodu.
 • Pełna łączność z bazami danych
  Najnowsza wersja technologii Visual LiveBindings pozwala łatwo łączyć różne elementy interfejsu użytkownika z zbiorami danych. Dzięki RAD Studio XE3 Visual LiveBindings nie potrzeba już pracochłonnego „tworzenia” połączeń pisząc je w kodzie źródłowym. Teraz można tworzyć połączenia wizualnie z wykorzystaniem prostej techniki „przenieś i upuść”.

Headline 6

Nowa wersja Symantec Endpoint Protection 12.1 (SEP 12.1)


Ostatnio firma Symantec wprowadziła na rynek nową wersję stale rozwijanego i ulepszanego rozwiązania ochrony antywirusowej - Symantec Endpoint Protection 12.1.

Logo Symantec

Symantec Endpoint Protection 12.1

Symantec Endpoint Protection to uniwersalny produkt ochrony antywirusowej wyposażony we wszystkie niezbędne funkcje, które można włączać lub wyłączać w dowolnej chwili, zależnie od potrzeb. Chroni punkty końcowe niezależnie od tego, czy źródło ataku jest wewnątrz czy na zewnątrz sieci. Zapewnia najwyższy stopień ochrony komputerów przenośnych, stacji roboczych i serwerów przed destrukcyjnym oprogramowaniem.

Produkt dostępny jest w ramach licencji wielostanowiskowej Express.


Podstawowe nowości w porównaniu z wersją poprzednią:

 • Lepsze zabezpieczenia: program SEP 12.1 oferuje najnowsze mechanizmy wykrywania, takie jak funkcja Insight i technologia SONAR oparta na analizie zachowań w czasie.
 • Wyższa wydajność: rozwiązanie SEP 12.1 ogranicza operacje związane ze skanowaniem nawet o 70 procent. Nowy program SEP to najszybsze i zużywające najmniej zasobów rozwiązanie spośród przetestowanych produktów.
 • Rozwiązanie opracowane z myślą o środowiskach wirtualnych: wirtualizacja rozwiązuje wiele problemów, ale ochrona nie jest jednym z nich.
 • Szybsze, bardziej elastyczne zarządzanie: konsola zarządzania w rozwiązaniu Symantec Endpoint Protection działa szybciej i jest bardziej wydajna niż wcześniej. Uaktualnienie oprogramowania SEP do nowej wersji jest łatwe i bezproblemowe.
 • Technologia inteligentnego harmonogramu: identyfikuje okresy obciążenia komputera i wstrzymuje mniej ważne zadania związane z zabezpieczeniami do momentu przejścia systemu w tryb bezczynności.

Użytkownicy posiadający aktywny maintenance mogą darmowo przejść na nową wersję oprogramowania.

Czytaj więcej


Akcje Dokumentu
Alerty bezpieczeństwa

« Sierpień 2019 »
Sierpień
PnWtŚrCzPtSbNd
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Licznik odwiedzin
007887
Gości: 28