Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Narzędzia osobiste
Zaloguj
This Logo Viewlet registered to Business4 Theme
Jesteś w: Start Usługi

Usługi

Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu zaawansowanych instalacji i wdrożeń infrastruktury informatycznej bazującej na serwerach z rodziny Windows. Specjalizujemy się również we wdrożeniach oprogramowania do wspomagania pracy grupowej bazując na technologii Microsoft Office System. Skupiamy się na rozwiązaniach elektronicznego zarządzania dokumentami opartych na mechanizmach SharePoint oraz na wdrożeniach Enterprise Project Management.

Usługi administrowania infrastrukturą informatyczną (outsourcing administracyjny)

Nowoczesny sposób zarządzania, w tym minimalizacja kosztów prowadzenia przedsiębiorstwa skłania wiele firm do zlecania obsługi infrastruktury informatycznej firmom zewnętrznym. Administrowanie infrastrukturą informatyczną jest zajęciem odpowiedzialnym, wymagającym doskonałej znajomości nowoczesnych technologii oraz dużej praktyki.

Czytaj dalej...

Instalacje serwerów Windows dla małych firm

Jeśli Państwa firma potrzebuje nowoczesnej, ale niezbyt rozbudowanej sieci komputerowej - polecamy konfigurację opartą o Windows 2008 Small Business Server lub o Windows Server 2008 R2 Standard. Gwarantujemy pełną instalację i konfigurację oprogramowania pod indywidualne potrzeby Państwa firmy, a wszystko to po przystępnej cenie.

Czytaj dalej...

Rozwiązania pracy grupowej w ramach technologii Office System

Nasza firma zajmuje się wdrażaniem technologii Microsoft Office System. Nasi pracownicy przeszli dodatkowe szkolenia właśnie pod tym kątem i posiadają dużą wiedzę i doświadczenie odnośnie produktów wchodzących w skład systemu. Instalacje takie mogą bardzo różnić się skalą - od prostych środowisk pracy grupowej bazujących na serwerze Exchange, do zaawansowanych instalacji wykorzystujących Project Server (Enterprise Project Management), SharePoint Server (elektroniczne zarządzanie dokumentami) czy Live Communication Server.

Czytaj dalej...

Zaawansowane instalacje infrastruktury sieciowej, bezpieczeństwo sieci

W naszej ofercie znajdą Państwo również usługi instalacji, konfiguracji i administracji zaawansowanymi sieciami o średniej i dużej skali złożoności, w szczególności w zakresie zarządzania użytkownikami, bezpieczeństwem sieci oraz bezpiecznym publikowaniem w internecie własnych serwerów www, e-mail czy ftp.

Czytaj dalej...

Oprogramowanie na zamówienie

Nasi pracownicy posiadają ogromne doświadczenie programistyczne, w związku z czym jesteśmy gotowi podjąć się pisania programów na doraźne zapotrzebowanie naszych klientów.

Czytaj dalej...

Polityka bezpieczeństwa informacji

Rozporządzenie MSWiA z dnia 29 kwietnia 2004 roku nakłada obowiązek opracowania i posiadania formalnej instrukcji Polityki bezpieczeństwa. To rozporządzenie narzuciło firmom i organizacjom obowiązek wdrożenia przyjętych tam zasad do 29 października 2004 roku. Oferujemy opracowanie i wdrożenie Polityki bezpieczeństwa informacji w Państwa firmie.

Czytaj dalej...

Cennik usług

Dokładamy wszelkich starań, aby system zniżek i bonifikat zachęcał Państwa do wypróbowania naszych usług mając nadzieję, że dając nam szansę sami przekonają się Państwo, że dokonali właściwego wyboru.

Czytaj dalej...

Akcje Dokumentu