Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Narzędzia osobiste
Zaloguj
This Logo Viewlet registered to Business4 Theme
Jesteś w: Start Strona główna

Strona główna

Oprogramowanie, zaawansowane technologie serwerowe, Office System, zarządzanie projektami Enterprise Project Management (EPM), elektroniczne zarządzanie dokumentami oparte na Sharepoint Server, konsulting Business Productivity Infrastructure Optimization (BPIO), bezpieczeństwo sieci, programy na zamówienie.

Wiadomości dnia

Short Headline 2

Nowa wersja XE3 narzędzi developerskich Embarcadero


Na rynku dostępna jest już najnowsza wersja flagowego narzędzia developerskiego Embarcadero - RAD Studio XE3.

Embarcadero logo

RAD Studio XE3 (informacja źródłowa) - zawiera Delphi XE3, C++Builder XE3, Embarcadero Prism oraz HTML5 Builder do błyskawicznego tworzenia aplikacji Webowych i mobilnych.

Nowości:

 • Szybka droga do Windows 8
  Delphi XE3 i C++Builder XE3 korzystają z nowego interfejsu użytkownika Metropolis, umożliwiając unowocześnienie istniejących aplikacji do najnowszego stylu Windows 8. Aplikacje Metropolis można wdrażać na Windows XP, Vista, Windows 7 i 8 oraz na komputerach stacjonarnych i tabletach takich jak HP Slate czy Surface Pro.
 • Natywne, międzyplatformowe aplikacje, wspólna baza kodu
  Delphi XE3 oraz C++Builder XE3 pozwala na tworzenie aplikacji dla systemu Mac (wykorzystując między innymi możliwości nowych wyświetlaczy Retina) oraz aplikacji dla systemu Windows z jednej, wspólnej bazy kodu.
 • Wyjątkowa grafika HD/3D
  Delphi XE3 oraz C++Builder XE3 korzystają z najnowszej wersji technologii FireMonkey - FM2. Dzięki FM2 można tworzyć atrakcyjne wizualnie aplikacje dla Windows 8, Mac OS X Mountain Lion oraz urządzeń mobilnych z wykorzystaniem jednej, wspólnej bazy kodu.
 • Pełna łączność z bazami danych
  Najnowsza wersja technologii Visual LiveBindings pozwala łatwo łączyć różne elementy interfejsu użytkownika z zbiorami danych. Dzięki RAD Studio XE3 Visual LiveBindings nie potrzeba już pracochłonnego „tworzenia” połączeń pisząc je w kodzie źródłowym. Teraz można tworzyć połączenia wizualnie z wykorzystaniem prostej techniki „przenieś i upuść”.

Short Headline 6

Nowa wersja Symantec Endpoint Protection 12.1 (SEP 12.1)


Ostatnio firma Symantec wprowadziła na rynek nową wersję stale rozwijanego i ulepszanego rozwiązania ochrony antywirusowej - Symantec Endpoint Protection 12.1.

Logo Symantec

Symantec Endpoint Protection 12.1

Symantec Endpoint Protection to uniwersalny produkt ochrony antywirusowej wyposażony we wszystkie niezbędne funkcje, które można włączać lub wyłączać w dowolnej chwili, zależnie od potrzeb. Chroni punkty końcowe niezależnie od tego, czy źródło ataku jest wewnątrz czy na zewnątrz sieci. Zapewnia najwyższy stopień ochrony komputerów przenośnych, stacji roboczych i serwerów przed destrukcyjnym oprogramowaniem.

Produkt dostępny jest w ramach licencji wielostanowiskowej Express.


Podstawowe nowości w porównaniu z wersją poprzednią:

 • Lepsze zabezpieczenia: program SEP 12.1 oferuje najnowsze mechanizmy wykrywania, takie jak funkcja Insight i technologia SONAR oparta na analizie zachowań w czasie.

Czytaj dalej...


Short Headline 3

System Cyfrowego Obiegu Dokumentów


System Cyfrowego Obiegu Dokumentów
umożliwia szybkie dotarcie do informacji, sprawny obieg dokumentów, lepszą komunikację, bezpieczeństwo, oszczędność czasu, papieru i przestrzeni.

Progres logo

Użytkownicy posiadający odpowiednie uprawnienia i dostęp do Internetu mogą z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie jednocześnie korzystać z pożądanego dokumentu.

Dedykowana wyszukiwarka sprawia, iż odnalezienie dokumentu przebiega szybko i sprawnie, a zapis dokumentów w formie elektronicznej pozwala na zmniejszenie przestrzeni archiwalnej firmy.


SCOD bazuje na technologii SharePoint (zarówno na Windows SharePoint Services 3.0 jak i Microsoft Office SharePoint Server 2007). Jest elastyczny, dzięki czemu dostosowuje się do specyficznych wymagań przedsiębiorstwa, co przyczynia się do podniesienia wydajności i konkurencyjności firmy.


Czytaj dalej...


Oferowane usługi (przegląd)


Konsulting i wdrożenia IT

Doradztwo w zakresie bezpieczeństwa i wydajności infrastruktury informatycznej. Projektowanie nowych systemów, rozwijanie istniejących. Wdrożenia infrastruktury sieci i systemów informatycznych z tzw. CoreIO - wdrożenia i optymalizacja działania usług katalogowych Active Directory, firewalli bazujących na ISA Server, konfiguracji ustawień podstawowych usług sieciowych jak DNS, DHCP, DFS, ochrona danych przez regularne backupy.

Konsulting BPIO

Doradztwo w zakresie BPIO (Business Productivity Infrastructure Optimization), czyli optymalizacji procesów biznesowych w przedsiębiorstwie. BPIO to nowatorskie podejście promowane przez Microsoft mające na celu zwiększenie wydajności pracowników w firmie, redukcję problemów i kosztów wynikających z nieefektywnych procesów oraz maksymalizację efektywności posiadanego oprogramowania.

Nasi pracownicy są przeszkoleni i przygotowani, aby pomóc Państwu przejść przez audyt BPIO, przełożyć jego wyniki na potrzeby Państwa firmy i zaproponować najodpowiedniejsze rozwiązania.

 

Doradztwo w zakresie zarządzania projektami

W oparciu o metodykę PMI (Project Management Institute) pomożemy Państwa pracownikom lepiej zrozumieć istotę zarządzania projektami. Zgodnie z najlepszymi praktykami zalecanymi przez PMI i firmę Microsoft pokażemy, w jaki sposób najlepiej wykorzystać narzędzia MS Project, Project Server oraz Project Portfolio Server. Wskażemy, w jaki sposób prawidłowe podejście do zarządzania projektami może usprawnić Państwa pracę jednocześnie redukując koszty, a przez to zwiększając konkurencyjność przedsiębiorstwa.


Wdrożenia EPM

Platforma EPM (Microsoft Office Enterprise Project Management) to nie tylko najpopularniejszy zestaw narzędzi do zarządzania projektami i procesami. Jest to także platforma wspierająca najpopularniejsze metody (jak WBS - Work Breakdown Structure) czy nawet całe metodyki pracy jak MSF, PMI czy Prince.

Dzięki zestawowi narzędzi, w skład którego wchodzą MS Office Project, Project Server oraz Project Portfolio Server można stworzyć rozwiązanie idealnie dopasowane do każdej organizacji.

Praca w środowisku EPM to nie tylko tworzenie harmonogramu czy budżetu. Elementy takie jak zarządzanie zasobami, śledzenie projektu oraz raportowanie postępów wykonania pozwalają na pełną obsługę cyklu życia projektu i wspierają menadżera we wszystkich fazach zarządzania.

EPM dostarcza też mechanizmy analityczne, pozwalające na tworzenie zaawansowanych raportów i zestawień, a także obliczanie wszelkiego rodzaju wskaźników dotyczących efektywności i stanu projektu. W zależności od konfiguracji można śledzić wykonanie budżetu oraz przepływy środków pieniężnych za pomocą wbudowanych mechanizmów Project Server lub za pomocą autorskich rozwiązań naszej firmy.


Wdrożenia SharePoint

Współpraca w procesie tworzenia i przetwarzania informacji jest często kluczem do sukcesu. Platforma SharePoint Server umożliwia automatyzację i optymalizację wszystkich procesów związanych z dokumentacją. Jest to najwyższej klasy narzędzie, które nie tylko zapewnia mechanizmy takie, jak obiegi dokumentów (workflow) czy kontrola wersji i uprawnień, ale także umożliwia łatwe dostosowanie i rozbudowę w zależności od potrzeb organizacji.


Zarządzanie w budownictwie

Nasze autorskie rozwiązania dedykowane dla budownictwa pozwalają stworzyć harmonogram i budżet inwestycji za pomocą kilku kliknięć. Dane mogą być wczytane z kosztorysów programu Norma lub wygenerowane na podstawie danych normatywnych przyjętych w firmie.

Pełna automatyzacja procesu tworzenia umowy o podwykonawstwo znacząco ułatwią pracę pracownikom odpowiedzialnym za kontakty.

Automatyzacja procesu kontrolingu wyeliminuje większość potencjalnych błędów powstających w czasie trwania inwestycji i ułatwia zarządowi nadzór nad procesami zachodzącymi w przedsiębiorstwie.


Zarządzanie dokumentami w firmie

Dysponujemy autorskim rozwiązaniem pozwalającym na automatyzację procesu opisu i archiwizacji dokumentów, dzięki któremu unikną Państwo problemów z zagubionymi dokumentami. Wszystkie dokumenty są uporządkowane zgodnie z indywidualnie ustalonymi dla danej firmy kryteriami, a nasze rozwiązanie pozwala na błyskawiczne znalezienie poszukiwanego dokumentu.

Aktualności i promocje

Aktualności RSS
 
Więcej...
Bieżące promocje RSS
 
Więcej...
Promocje zakończone
 
Więcej...

Nadchodzące wydarzenia i kalendarium firmy

Nadchodzące wydarzenia RSS
 
Więcej...
Kalendarium firmy RSS
Wdrożenie rozszerzenia Microsoft Project 2007 dla Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice 2010-08-31

Z końcem sierpnia 2010 roku zakończyliśmy pomyślnie wdrożenie rozwiązania rozszerzającego funkcjonalność rodziny programów Microsoft Project 2007 (Microsoft Project Professional 2007, Microsoft Project Server 2007) dla Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice.

Inauguracja działalności portalu internetowego Platforma Współpracy Moda & Design 2010-07-01

1 lipca 2010 zainaugurował swą działalność internetowy portal B2B Platforma Współpracy Moda & Design zrealizowany w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, działanie 8.2.

Umowa dotycząca wykonania projektu rozwojowego INFOMAT-E 2009-11-24

W listopadzie 2009 ZSK Progres s.c. podpisał z Instytutem Technik Innowacyjnych EMAG w Katowicach umowę dotyczącą wykonania projektu rozwojowego INFOMAT-E.

Umowa dotycząca wdrożenia systemu archiwizacji dokumentów 2009-03-09

W marcu 2009 ZSK Progres s.c. podpisał z SGI Baltis w Szczecinie umowę dotyczącą wdrożenia systemu archiwizacji dokumentów oraz wspomagania i raportowania zakupów.

Porozumienie dotyczące dostawy licencji na oprogramowanie antywirusowe Symantec 2009-01-30

W styczniu 2009 ZSK Progres s.c. uzgodnił z Centrum Komputerowym Politechniki Śląskiej w Gliwicach dostawę licencji na oprogramowanie antywirusowe Symantec Endpoint Protection.

Porozumienie dotyczące dostawy licencji na oprogramowanie antywirusowe Symantec 2008-11-27

W listopadzie 2008 ZSK Progres s.c. zawarł ze Starostwem Powiatowym w Gliwicach porozumienie dotyczące dostawy licencji na oprogramowanie antywirusowe Symantec Endpoint Protection.

Przyznanie licencji developerskiej Xbox 360 2008-11-15

15 listopada 2008 ZSK Progres s.c. został licencjonowanym developerem gier na konsolę Microsoft Xbox 360.

Porozumienie dotyczące dostawy licencji na oprogramowanie antywirusowe Symantec 2008-10-31

W październiku 2008 ZSK Progres s.c. uzgodnił z Centrum Komputerowym Politechniki Śląskiej w Gliwicach dostawę licencji na oprogramowanie antywirusowe Symantec Endpoint Protection.

Więcej...
 
Akcje Dokumentu
Alerty bezpieczeństwa

« Sierpień 2019 »
Sierpień
PnWtŚrCzPtSbNd
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Licznik odwiedzin
185175
Gości: 41